![תמונה](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/01/MAO00823-5-crop-scaled.jpg.webp)
שני פרגוסון, ארי סורקו-רם וצוות מעוז במקום כדי לסייע למשפחות פליטים ישראלים ליד תל אביב.
מגן ישראל היקר,
בעברית, כשהחדשות מדברות על המלחמה, תמיד יש התייחסות לחזית – הכוונה לפעילות הצבאית שלנו ול" עורף" – הכוונה לאזרחינו.
על צבא ההגנה לישראל מוטלת המשימה להגן על גבולותינו. עם זאת, במקרה שמחבל יחמוק מהצבא לעיירות ולערים הסמוכות לגבול, תישלח חוליית ביטחון מקומית - מתנדבים אזרחיים בעלי רקע צבאי קרבי - להגן על העיירה עד להגעת צה"ל עם כוחות גדולים יותר.
המלחמה הזאת שינתה הכל. כאשר אלפי מחבלים חדרו לישראל ב-7 באוקטובר, הם התפזרו בעשרות כפרים בו זמנית. איום ההסתננות כבר לא היה רק לערי הגבול, אלא לערים בכל רחבי ישראל.
כל כפר, עיירה ועיר מקימים כעת כיתות חירום. עם זאת, בהיותו מנוהל על ידי אזרחים, שום דבר מזה אינו ממומן על ידי הממשלה. לכן, שוב, מעוז התבקש לעזור לצייד את האבות, האימהות והסבים האלה בציוד שיגן עליהם כדי שיוכלו להגן על משפחותיהם ושכניהם.
למרות שורשיה העתיקים, ישראל היא מדינה ותרבות מודרנית. המעבר לאזור מלחמה היה מאוד מבהיל ותובעני. אך טלטול זה פתח גם דלתות רבות למאמינים לעסוק בצרכים לאומיים , היכן שבעבר היינו מנודים ככת ובוגדים בשורשינו היהודיים העתיקים.
השינוי הזה קורה אצלנו כי תומכי מעוז נתנו לנו את היכולת לעזור בצורה משמעותית. קולך נשמע בקול רם וברור:
נוצרים ויהודים משיחיים אוהבים את ישראל ותומכים בה.
עובדים יחד כדי להגן על ישראל,
קובי ושני פרגוסון
![תמונה](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/01/Necklace-Tags-2-scaled.jpg.webp)
![תמונה מוצגת עבור "הנצרות היא ברית יהודית"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/07/cc872a29719ae0dff632faeb46562a0378283e71f725db7c0730f010e28a325e_t-copy-scaled.jpg.webp)
הנצרות היא ברית יהודית
![תמונה מוצגת עבור "אמונה משותפת, עתיד משותף: אחדות ערבית ויהודית"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/07/1f4ebd03-8964-4c7d-a47e-7b782eeda45d.jpeg.webp)
אמונה משותפת, עתיד משותף: אחדות ערבית ויהודית
![תמונה מוצגת עבור "להיות האור עבור ישראל"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/06/Cover-Appeal.jpg.webp)
להיות האור לישראל
![תמונה מוצגת עבור "והאמת תשמור אותך חופשי"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/06/Image-29-05-2024-at-14.18-scaled.jpg.webp)
והאמת תשמור על החופש שלכם
![תמונה מוצגת עבור "איראן באמצעות פרוקסי"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/05/2-1-scaled.jpg.webp)
איראן ושלוחותיה
![תמונה מוצגת עבור "קהילות חזקות עושות גוף חזק"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/05/Untitled-2-scaled.jpg.webp)
קהילות חזקות יוצרות גוף חזק
![תמונה מוצגת עבור "פסח שמח!"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/04/Happy-passover-1.jpg.webp)
חג פסח שמח!
![תמונה מוצגת עבור "מהי הארץ המובטחת?"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/04/Untitled-1-copy-scaled.jpg.webp)
מהי הארץ המובטחת?
![תמונה מוצגת עבור "המשל המפחיד ביותר בתנ"ך"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/03/Cover-2-1-scaled.jpg.webp)
המשל הכי מפחיד בתנ"ך
![תמונה מוצגת עבור "שיקום ארצנו"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/04/F231130AVS03-scaled.jpg.webp)