![תמונה](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/05/Untitled-2-scaled.jpg.webp)
למעלה: מאמינים חדשים מקהילת תפארת ישוע טובלים בהרי יהודה ליד ירושלים
שלום מירושלים!
אין זה סוד שבעתות מלחמה ותהפוכות בתנ"ך, העם היהודי היה פונה לאלוהי ישראל וזועק לעזרה.
זה כמו ברירת מחדל שקורה. אמנם היו זמנים שבהם הרצון היה שם, אבל הידע של דבר אלוהים היה חסר מאוד. בנחמיה 8, כאשר עזרא אסף את הגולים השבים כדי לקרוא להם מספרי משה, המקרא מתאר את הקשב של בני ישראל שחזרו מעשרות שנים של חיים בארצות זרות.
למעשה, רבים כל כך בכו מקריאת התורה, עד שהלוויים היו צריכים לעודד את העם: "אל תתאבלו! מה שקורה הוא טוב! לך תאכל משתה ותחגוג לפני אלוהים!" תשובה אמיתית התרחשה כאשר העם הבין את המסר של אלוהים אליהם.
בעוד האויבים הרבים המקיפים את ישראל מכריזים כיום על מטרתם להשמיד אותה לחלוטין, יהודים רבים חווים משיכה רעננה זו לחפש שוב את אלוהים. חיילים מתפללים יחד ומניחים תפילין בניסיון להושיט יד לאלוהים. אזרחים פונים לספרי תפילה מסורתיים ואף שרים שירים פופולריים מהרדיו שמילותיהם הן כל כתבי הקודש. הם נאחזים במה שעומד לרשותם.
לכן אנחנו מוציאים שיר הלל חדש כל שבועיים בעברית, אנגלית וערבית. זו הסיבה שאנו חברת הוצאה לאור המדפיסה ומפיצה ספרים המסבירים את דרכי ה' לעמנו היהודי.
לכן זה כל כך מדהים שיש קהילות ברחבי ישראל זמינות לטפח זרעים של הכמיהה הזו לאלוהים. דרכם אנחנו יכולים לעשות יותר מאשר רק להגיע באופן זמני לאלה שנאלצו לברוח מבתיהם.
רק החודש התייצבו כמה ישראלים להקריב את חייהם לאלוהים בקהילת תפארת ישוע. (תפארת ישוע היא הקהילה שהקימו ארי ושירה בתל אביב וכיום מאוכלסת על ידי גיל ותמר אפריאט.) יחד הם אימצו את הברית החדשה שהובטחה לעם היהודי בירמיהו 31 .
כמה ימים לאחר מכן, ארבעה נוספים הלכו בעקבות ישוע. אחד מהם הוא חייל, שדרך מצב של חיים ומוות בעזה חזר לאלוהים. שנייה באה אל האדון בעקבות תפילותיהם הנלהבות של בעלה ומשפחתה. דבר נוסף נמסר מרקע של מיסטיקה יהודית ותורת הנסתר.
האפקטיביות של קירוב באמצעות קהילות ישראליות היא הסיבה לכך שתמיכה בקהילות משיחיות ובמנהיגיהן ברחבי הארץ היא חלק חשוב מחזונו של מעוז. מדי שנה "מעוז" תורם מאות אלפי דולרים כדי לחזק את הקהילות בישראל. ועכשיו, יותר מתמיד יש לנו הזדמנות לבנות גוף חזק של מאמינים!
מלכות השמים מתקדמת! ואתה יכול להיות חלק מזה!
קובי ושני פרגוסון
![תמונה מוצגת עבור "הנצרות היא ברית יהודית"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/07/cc872a29719ae0dff632faeb46562a0378283e71f725db7c0730f010e28a325e_t-copy-scaled.jpg.webp)
הנצרות היא ברית יהודית
![תמונה מוצגת עבור "אמונה משותפת, עתיד משותף: אחדות ערבית ויהודית"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/07/1f4ebd03-8964-4c7d-a47e-7b782eeda45d.jpeg.webp)
אמונה משותפת, עתיד משותף: אחדות ערבית ויהודית
![תמונה מוצגת עבור "להיות האור עבור ישראל"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/06/Cover-Appeal.jpg.webp)
להיות האור לישראל
![תמונה מוצגת עבור "והאמת תשמור אותך חופשי"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/06/Image-29-05-2024-at-14.18-scaled.jpg.webp)
והאמת תשמור על החופש שלכם
![תמונה מוצגת עבור "איראן באמצעות פרוקסי"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/05/2-1-scaled.jpg.webp)
איראן ושלוחותיה
![תמונה מוצגת עבור "קהילות חזקות עושות גוף חזק"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/05/Untitled-2-scaled.jpg.webp)
קהילות חזקות יוצרות גוף חזק
![תמונה מוצגת עבור "פסח שמח!"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/04/Happy-passover-1.jpg.webp)
חג פסח שמח!
![תמונה מוצגת עבור "מהי הארץ המובטחת?"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/04/Untitled-1-copy-scaled.jpg.webp)
מהי הארץ המובטחת?
![תמונה מוצגת עבור "המשל המפחיד ביותר בתנ"ך"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/03/Cover-2-1-scaled.jpg.webp)
המשל הכי מפחיד בתנ"ך
![תמונה מוצגת עבור "שיקום ארצנו"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/04/F231130AVS03-scaled.jpg.webp)