![תמונה](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/02/19-copy-scaled.jpg.webp)
שני פרגוסון, ארי סורקו-רם וצוות מעוז במקום כדי לסייע למשפחות פליטים ישראלים ליד תל אביב.
אוהב ישראל היקר,
מאז תחילת המלחמה הוצאנו כמעט חצי מיליון דולר על ציוד לחיילים, למשפחות המפונות, לחינוך ולחקלאות הישראלית.
מאמצים אלה רק מוסיפים לעוצמת קולנו כאשר המסר של נסיך השלום מועבר לעמנו. שותפי מעוז אפשרו לנו לתמוך בעבודת הבישור באמצעות קהילות רבות בישראל ותמכו בקהילת בית הלל באשדוד משנותיה הראשונות.
המלחמה לא קרובה להסתיים ואנחנו לא קרובים לסיים להיות ידיו ורגליו של ישוע עבור האומה שלנו. אנו זקוקים לעזרתכם!
ברחבי העולם אנשים עונדים את השרשראות הללו כתזכורת להתפלל לשחרור בני הערובה ולניצחון על הטרור. תוכלו להכין ולהדפיס כאן בישראל שרשראות ברמה צבאית במתנה של 50$ ומעלה.
כל אחד יכול לעשות משהו חשוב. אתה יכול לעשות משהו חשוב. נתן. התפלל. מתנדב. צור קשר עם אחרים.
קווי החזית
![](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/01/2024-01-14_10-51-28-topaz-denoise-faceai-sharpen-1-scaled.jpg.webp)
חיילים עם דגל ישראל.
הן כוחותינו הצבאיים והן הסיורים האזרחיים שלנו זקוקים לאספקה בסיסית ולציוד טקטי. אנחנו מקבלים שיחות כמעט מדי יום מיחידות בכל רחבי הארץ שמבקשות הכל, החל ממצלמות גו פרו ועד ציוד גוף תרמי ומגן שהצבא לא הצליח לספק. ברגע שהשותפים של מעוז נותנים, אנחנו רוכשים ומספקים את הציוד בעצמנו כדי לשמור על החיילים שלנו מצוידים היטב ככל האפשר כדי לבצע את עבודתם.
קציר
שדות שלמים וחוות של בעלי חיים ננטשו בעוטף עזה ובגבול לבנון. זו אבידה קשה, אבל אנחנו עדיין יכולים להילחם כדי להציל את מה שנשאר ולהתכונן לבנות מחדש את האזורים האלה אחרי המלחמה. אם ידוע לכם על קבוצות שיהיו מעוניינות להגיע לזמן ממושך כדי לאסוף את הקציר, אנא צרו איתנו קשר.
חינוך
![תמונה מוצגת עבור "הנצרות היא ברית יהודית"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/07/cc872a29719ae0dff632faeb46562a0378283e71f725db7c0730f010e28a325e_t-copy-scaled.jpg.webp)
הנצרות היא ברית יהודית
![תמונה מוצגת עבור "אמונה משותפת, עתיד משותף: אחדות ערבית ויהודית"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/07/1f4ebd03-8964-4c7d-a47e-7b782eeda45d.jpeg.webp)
אמונה משותפת, עתיד משותף: אחדות ערבית ויהודית
![תמונה מוצגת עבור "להיות האור עבור ישראל"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/06/Cover-Appeal.jpg.webp)
להיות האור לישראל
![תמונה מוצגת עבור "והאמת תשמור אותך חופשי"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/06/Image-29-05-2024-at-14.18-scaled.jpg.webp)
והאמת תשמור על החופש שלכם
![תמונה מוצגת עבור "איראן באמצעות פרוקסי"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/05/2-1-scaled.jpg.webp)
איראן ושלוחותיה
![תמונה מוצגת עבור "קהילות חזקות עושות גוף חזק"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/05/Untitled-2-scaled.jpg.webp)
קהילות חזקות יוצרות גוף חזק
![תמונה מוצגת עבור "פסח שמח!"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/04/Happy-passover-1.jpg.webp)
חג פסח שמח!
![תמונה מוצגת עבור "מהי הארץ המובטחת?"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/04/Untitled-1-copy-scaled.jpg.webp)
מהי הארץ המובטחת?
![תמונה מוצגת עבור "המשל המפחיד ביותר בתנ"ך"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/03/Cover-2-1-scaled.jpg.webp)
המשל הכי מפחיד בתנ"ך
![תמונה מוצגת עבור "שיקום ארצנו"](https://maozisrael.org/wp-content/webp-express/webp-images/uploads/2024/04/F231130AVS03-scaled.jpg.webp)